פסטיבל חורף של 17/07 עד 02/08/2009 ב Mauá

יום ראשון, 19 ביולי, 2009
מאת admin

ארבע העיריות של Agulhas Negras הצטרפו לקיים פסטיבל החורף באזור, ועל יקרה יותר משבועיים, מ 17 ביולי עד 2 באוגוסט על פי רוב תחומי התיירות. האירוע יקבלו את התמיכה של משרד התיירות, אשר בחרה את העיצוב שהגיש Conretur (מועצה אזורית התיירות) בקרב למעלה מ 200 כי היו מחלוקות רחבי הארץ, וכן להעביר תקציב של 90 אלף $ עבור עיריות של Itatiaia, Resende, Quatis ויציאה המלכותי.

בסוף השבוע שעבר נפגשו ב Conretur Penedo, Itatiaia, העירייה councilors התיירות של Itatiaia ו Resende וכן נציג של Sebrae / RJ, פאולה Tenchini להגדיר תחילה את הפעולות עבור הישגים של הפסטיבל. לדברי שר התיירות של הרשות המבצעת Itatiaia ו מזכיר Conretur, רוברטה Dias de Oliveira, פסטיבל החורף של האזור של Agulhas Negras הפעם הראשונה בשנת 1999, ובמהלך חמש השנים הקרובות, יש םידחואמה עצמה כמדינה אירוע פרשת המים , מושכת תיירים רבים. רוברטה, אמר כי בשנים האחרונות את הפסטיבל קיבל תשומת לב ניכרת, ועכשיו קרה משהו חסר תקדים ב 2009, לדבריה, כי היא "הפעם הראשונה האזור מאורגן, את Conretur הזן את פרויקט משרד התיירות לבין הפסטיבל הוא נכלל בין 25 ארצית. "

הצעת פסטיבל חורף של האזור של Agulhas Negras היא להשקיע תרבות ואטרקציות בכל היעדים שלה, עם מצגות של מחול, מוזיקה, תיאטרון, אומנויות ומלאכות סבירה, מזון הערכה של אמנים מקומיות ואזוריות, מושכת תיירים הן כמו את הקהילה המקומית. Paola Tenchini, שגם הוא מנהל טכני Conretur, הדגיש כי הפסטיבל נועד להבטיח שהאזור של Agulhas Negras מוכרת בברזיל כמו תייר יעד של ההר, עם הגדרות ספציפיות אפיון בחורף כמו נושא כדי למשוך תיירים.

את Conretur גם הודיע כי הוא לשכור חברה לפעול בתחומי תשתית והפצה של פסטיבל חורף של האזור של Agulhas Negras, בנוסף מבקשת את תמיכתם של ארבעה ראשי ערים של ערים, על מנת לתרום מפתח סוגיות כגון ביטחון אספקת החשמל, בין היתר.

זה היה גם החליטה, כי כל אחת מארבע ערים יהיה לארגן רשימת האטרקציות ברצונך לחשוף את הפסטיבל. Conretur עכשיו את אוספת את כל ההצעות כדי לפתח ולהגדיר את לוח הזמנים של מצגות, ימי ומיקומים. לדברי רוברטה דה Oliveira, העובדה כי הפסטיבל הוא פרוייקט נבחר על ידי משרד התיירות ו Conretur פגישה עם Sebrae / RJ, עם מועצות עירוניות, מציגה את האזור מאורגן והאם מקצועי, המבקש שותפויות עבור העיר מקומות לא צריך לשאת את העלויות של אירוע בגודל זה, היא למשוך תיירים רבים, קידום פיתוח התיירות באזור.

מקור: עיריית Itatiaia - http://www.itatiaia.rj.gov.br/

שתף / שמור / הפוך

תגיות:

השאירו תגובה