סלילת כבישים RJ-163/RJ-151 (Visconde דה Mauá)

יום רביעי, יוני 24, 2009
מאת admin

על מדרכה, asphalt את הכביש של Mauá מתחיל להיות קרוב. זה, כמובן, יש השפעה על תיירות נדל"ן Mauá.

בהמשך הדרך, כי הפרויקט הוא "ירוק" ו ידידותית לסביבה. אחד התנאים היה להקמת רשת הביוב של Mauá להבטיח כי הנהרות להישאר נקייה גם עם תנועת התיירות פרטים שנגרמה asphalt. אנחנו חייבים לבוא אישית ברשת של צינורות ממוקמות ו נבחרה וכן לרכוש המקומי מרכז את הטיפול Maringá.

כדי להקדים, אנו מציעים לך ליצור קשר עם נדל"ן M & M נכסים לקנות את פונדק, בית מלון, Chaco, משק חקלאי, בית או קרקע Mauá לפני עליית המחירים. במיוחד inns ומלונאות עומדים לנצל את הכביש החדש.

לשעבר של פרויקט סלילת את RJ-163, אשר מתחברת בעיירה Chapel - קצת אחרי Penedo - את Visconde דה Mauá, נראה כי סוף סוף יעזבו את הנייר. מעבר למתוח של 15.5 קילומטרים, בו של ההצעה עבור העבודות כבר פורסם הרשמי לפרסם ברשומות, את RJ-151, בין הערים של Maromba (Itatiaia) ו גשר של כלבים (Resende), לעבור על 5.3 ק"מ תחול גם להכבש. יחד, הם אמורים להיות הראשון הכביש-Park של המדינה.

RJ 163 antes de Capelinha, no trecho que já foi pavimentado
RJ 163 Chapel לפני, במילים כי כבר סלול

ב 6 ביוני, הדיון הציבורי בנושא, וכן סגן מושל ומזכיר המדינה עובד, Luiz Fernando Peza, צופה כי לא יאוחר ביולי, את סלילת הוא התחיל.

- אבל אני עדיין מקבל את העבודה ביוני, ליהנות תקופת הבצורת. התוכנית היא לסיים שמונה עד עשרה חודשים - מעביר את סגן מושל.

לבניית הכביש-Park, שוחרר 28 מיליון דולר של תוכנית פיתוח תיירות (Prodetur) של הממשלה הפדרלית. כפי estradinhas לחתוך את הגנת הסביבה בשטח של Serra da Mantiqueira, עיצוב asphalt ארוך מחולק דעה. בעלי inns ותושבי האזור חשש כי עם גישה של סיוע, Mauá "להיות הקורבן של טרפני תיירות. לפי Peza, תמונה זו השתנתה:

- שמענו environmentalists וקהילה, ו 99.9% היו בעד הפרויקט

מקור "Jornal O Globo" 29 במאי 2009: oglobo.globo.com/viagem/mat/2009/05/29/prazeres-simples-sofisticados-aguardam-os-casais-em-busca-de-um-feriadao-romantico -In-ויסקונט-de-Mauá-756094906.asp

שתף / שמור / הפוך

השאירו תגובה